ما را دنبال کنبد :
تماس (+9821) 9109 1112
ارسال پیام info@rasa-goldenway.com
فکس 2642 8507

درباره ما

معرفی مدیران

معرفی شرکت

ما در شرکت حمل و نقل بین المللی مسیر طلایی راسا ، با بهره گیری از پرسنلی با دانش فنی لازم در خصوص حمل و نقل بین المللی آماده ارائه حمل انواع محمولات وادراتی و صادراتی به شما صاحبین کالا میباشیم. مدیران بخشهای مختلف شرکت، با آگاهی از بازار روز و اخبار جهان ، با سابقه های طولانی در این زمینه با ارائه خدمات یکپارچه و صرفه جویی در وقت و هزینه مشتریان ، تا کنون توانسته اند نامی درخشان در این صنف از خود به جای بگذارند.

این شرکت  با در اختیار داشتن نمایندگان فعال در تمامی بنادر، شعبه در بندرعباس، مناطق مرزی و گمرکی، تمامی سرویسهای فورواردی و حمل کالا را برای مشتریان به سرانجام می رساند.

خدمات این شرکت محدود به حمل کالا نمی باشد و خدمات انبارداری، تخلیه و بارگیری، تشریفات گمرکی و حمل کالاهای خاص را نیز شامل میشود. همچنین حمل و نقل چندوجهی یا ترکیبی، حمل کالاهای پروژه و کالاهای نمایشگاهی، بسته بندی، عملیات گمرکی و ترخیص، سرویس های مناطق آزاد، بیمه کالا، مشاوره و غیره نیز خدماتی میباشند که قادر به انجام آن هستیم.

رعایت تمامی نکات لازم تا دریافت سالم و به موقع کالا در مقصد ، نیازمند تخصص می باشد ، رعایت این نکات ، همچنین سرعت حمل ، اطمینان ، رازداری و قیمت رقابتی سرلوحه این شرکت به منظور رضایتمندی مشتریان گرامی میباشد.

هدف و چشم انداز ما در این شرکت ، به روز کردن اطلاعات و تأسیس شعب فعال در سایر کشورها  ، در دنیای پر رقابت امروزی میباشد تا از دیگر رقبای خود پیشی بگیریم و با کمک تیم حرفه ای و با تجربه خودمان ، مطمئن ترین روشها را به  مشتریان پیشنهاد دهیم .

خدمت به شما  بازرگانان محترم افتخار ماست

گواهینامه ها

گواهینامه های مسیر طلایی راسا


	ISO 10004:2015

ISO 10004:2015

ISO 9001:2015

ISO 9001:2015

خدمات ما

مسیر طلایی راسا چه خدماتی ارائه می کند ؟

ما در شرکت حمل و نقل بین المللی مسیر طلایی راسا ، پاسخگوی تمامی نیاز های شما در زمینه حمل و نقل به تمام نقاط دنیا هستیم.

بلاگ

آخرین اخبار و مقالات راسا